- Novinky
   - E-Mail
   - Prezentace
 
 - Chat

   - Fórum

  
- Recenze
   - Rasy
   - Zbraně
   - Věci
   - Síla
- NPC Charaktery
   - Multiplayer

   - Cheaty
   - Návod

   - Screenshoty
   - Obal
   - Anim. ikonky

   - Trailery
   - Wallpapery
   - Demoverze

   - Screen Savery
   - Postavy do MP
   - Mapy - MP,SP

   - Savey
   - Patche

   - Čeština
   - Modifikace


 


Už tady bylolidí

 

NPC Charaktery


Jaden Korr

Jaden Korr je hlavní postava hry Jedi Academy. Ve hře ovládáte pouze jeho (ji). Novým prvkem je, že si Jadena můžete vytvořit podle vlastních představ. Může to být žena či muž a rasu si vyberete z výběru šesti ras (viz. položka Rasy). Těsně před koncem se rozhodnete zda se dá k temné či světlé straně. Je to student mistra Katarna. Později se stane rytířem Jedi či Temným Jedi.

Kyle Katarn

Kyle  Katarn byl hlavní postavou předchozího dílu hry. Nyní, v Jedi Academy se stane mistrem Jadena Korra a Roshe Penina. Bude vás doprovázet v několika misích, ale v těch nejtužších chvílích vás opustí a musíte si poradit sami.

 

Luke Skywalker

Luke Skywalker je syn Darth Vadera. Je známí hlavně z původní filmové trilogie. V předchozím díle hry se často oběvoval a jednou se k vám připojil v boji. Luke Skywalker byl učedník mistra Yody a nyní je nejmocnější Jedi co žije. Dává vám na výběr z většiny misí ve hře. Bojovat ho zde, ale bohužel neuvidíte.


Rosh Penine

Rosh je společně s vámi učedníkem mistra Katarna. Pořád s vámi soupeří a chce vás překonat. Asi v půlce hry mu na jedné z jeho misí kvůli strachu zatemní temná strana mysl a on se k ní přidá. Dokonce s ním budete muset i bojovat a věřte mi, není to lehký protivník. Na konci prozře a opět se dá na stranu světla, ale přijde o ruku ( usekne mu jí Alora ).

Chewbacca

Tuto postavu znáte také z filmové trilogie. Je to věrný společník Hana Sola. Chewbacca je wookie. V jedné misi se k vám přidá. Jako zbraň používá standartní wookieskou kuši. Je to také dobrý přítel Kyla Katarna. Na konci mise s Chewbaccou vás obejme, což je největší pocta od wookieho.

 
Wedge Antilles

Wedge je starý přítel Luka Skywalkera. Znali se ještě před tím než se Luke stal jediem. Wedge je rebelský pilot. Pilotuje loď X-Wing. Ve filmu se také objevil. V jedné misi musíte na základně impéria rozmisťovat naváděcí zařízení pro protonová torpéda, které Wedge střílí ze své lodi.
 

Tavion

Tavion byla v předchozím díle učednicí Desanna. Kyle s ní bojoval v oblačném městě a porazil jí, ale ušetřil jí. Nyní se vrací jakožto temný Jedi Master. Pomocí žezla Marky Ragnose ( největší pán ze Sithu, který je už přes 5000 let mrtev ), čerpá energii Síly a uchovává jí v něm. Potom velkým množstvím Síly chce obživit Marka Ragnose. To se jí ovšem nepovede a Jaden Korr jí zastaví a Ragnose opět zabije.

Alora

Alora je učednice Tavion. Patří k rase Twi'lek. Poprvé se s ní Jaden setká při své misi na Hothu. Tam s ní bojuje a když už skoro vyhrává tak Alora zbaběle uteče. Na konci se s ní znovu utká na planetě Taspir. Vrací se ovšem silnější a z dvěma meči. Zde jí Jaden definitivně porazí. Ještě před tím, ale Alora stihne useknout ruku Roshovi.

Boba Fett

Kdo by ho neznal. Je to námezdní lovec, který se objevil se v epizodě VI , kde spadl to útrob sarlacca. Je syn Jango Fetta po, kterém zdědil své brnění a výzbroj. On to vlastně tak není jeho syn, je to jeho klon. Létá v lodi Slave 1. V Jedi Academy se objeví v jedné misi kde máte zničit ve starém městě sklady zbraní, které ale Boba bohužel chce. Je nesmrtelný a musíte splnit úkol za jeho přítomnosti. Nakonec ho zraníte a on odletí pryč.