- Novinky
   - E-Mail
   - Prezentace
 
 - Chat

   - Fórum

  
- Recenze
   - Rasy
   - Zbraně
- Věci
   - Síla
   - NPC Charaktery
   - Multiplayer

   - Cheaty
   - Návod

   - Screenshoty
   - Obal
   - Anim. ikonky

   - Trailery
   - Wallpapery
   - Demoverze

   - Screen Savery
   - Postavy do MP
   - Mapy - MP,SP

   - Savey
   - Patche

   - Čeština
   - Modifikace


 


Už tady bylolidí 

 

Věci

Lékárnička

Je to klasická lékárnička jako z jiných her. Obnoví Vám nepatrnou část zdraví. Užijete ji spíše v Multiplayeru kde se často léčíte. V Singlu je vhodnější léčit se Silou HEAL. Nicméně najdete ji na každém druhém rohu ve hře a občas se i hodí.

Bacta kanistr

Bacta kanistr je vlastně malá plechovka s léčivou tekutinou zvanou Bacta. Tato tekutina má velice příznivé účinky na Vaše zdraví. Obnoví Vám znatelnou část životů a můžete ho sebou nosit jak dlouho chcete a použít ho kdy chcete a jak potřebujete. Občas ho upotřebíte, ale také se spíše využije v Multiplayeru.
 

Vyhledávací tréninkový dron

Je to malinký tréninkový dronek, který kolem Vás neustále poletuje a střílí na Vaše nepřátele slabé paprsky, které jim ublíží asi jako komár slonovi. Je s ním ale docela sranda a hlavně pokud jich máte kolem sebe alespoň pět. Vráží do sebe a vybuchují. Když mu dojdou baterie což je asi tak za pět minut tak exploduje a zmizí pryč.

Strážní vežička

Toto je velmi užitečná věcička. Hlavně v Multiplayeru než v Singlu, protože tam se pohybuje více lidí na jedné lokaci. Někam jí položíte a ona na Vaše protivníky, kteří jsou v dohlednu pálí rychlé dávky silných paprsků. Když s někým bojujete s mečem a hodíte jí na zem máte vyhráno. Její rychlé střely se těžko mečem vykrývají.

Pevný energetický štít

Tato věcička je celkem na nic. Utvoří energetickou clonu, která trvá asi pět minut a můžete jí projít jen Vy a nikdo jiný. Dá se ale celkem snadno zrušit pár seknutím mečem či pár paprsky z blasteru. Pokud ji vytvoříte ve velkém prostoru nepřátelé ji mohou obejít. Je to lepší používat v chodbách a místnostech.

Velký posilovač štítu

Konečně něco pořádného. Tato věcička se tak snadno nedá najít. Je jen na pár místech v každém levelu. Doplní Vám 75 % brnění což stojí za to. Užitečná je jak v Multiplaeru tak v Singleplayeru. Použije se hned po sebrání. Asi nejužitečnější věc ze všech.

 

Malý posilovač štítu

Taky dobrý ale už horší než předchozí věc. Doplní jen 25 % brnění, ale zato jsou vždy pohromadě minimálně tři. Když je ale nouze o štíty což většinou je, uvítáte i tento malý posilovač.

E-Web

Toto je věcička se bohužel vyskytuje jen v multiplayeru a to jen  v módu Siege. Je to blaster, který funguje na principu těžkého kulometu a je přenosný. V singlplayeru by se asi ale těžko uživil a v jiném módu by byl nejspíš taky naprd.
 

Zahalující štít

Tato věc je také jen v multiplayeru a jen v módu Siege. Slouží ke zneviditelnění nositele. Ten kdo ho použije se pro ostatní stane na určitou dobu neviditelným. Zásah s pušky DEPM 2 štít okamžitě vypne.


Vznášedlo

Tato hovadinka je dobře známá od svého nositele Boby Fetta. Je ale zase jen a jen v multiplayeru v módu Siege :-) Ten kdo ho použije se může vznášet jak chce ve vzduchu. Použije se tak že ve skoku stisknete tlačítko pro používání předmětů a je to. Ovládá se jednoduše a to : Skok = Stoupání , Skrčení = Klesání.